Nawigacja
Kanały RSS
Aktualnie online
» Gości online: 3

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 12,756
» Najnowszy użytkownik: Udovule
Wątki na forum
Ankieta
Czego najbardziej poszukujesz na stronach serwisu TRIKI.PL?

Kodów do gier
Kodów do gier
34% [447 głosów]

Solucji
Solucji
12% [154 głosów]

Spolszczeń
Spolszczeń
12% [154 głosów]

Trainerów
Trainerów
18% [230 głosów]

Save game
Save game
16% [206 głosów]

Patchy
Patchy
2% [28 głosów]

Trailerów
Trailerów
5% [66 głosów]

recenzji
recenzji
1% [9 głosów]

screenów (zdjęć z gier)
screenów (zdjęć z gier)
1% [11 głosów]

Ogółem głosów: 1305
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 26.10.2006 17:13

Archiwum ankiet
Zaloguj
Nazwa użytkownika

HasłoZapomniałeś/aś hasła?
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

22 maja 2014 21:09
witam szukam kodow do blitzkrieg 2 multiplayer chodzi mi o zwiększenie ilości posiłków może ktoś pomoże

19 kwietnia 2013 00:00
Witajcie po dłuuugiej przerwieSmile Oczyściłem dziś serwis ze spamu i dodałem kilka nowych gier. To dopiero początekWink

17 lipca 2011 15:50
siema

01 stycznia 2010 17:55
Szczęśliwego Nowego Roku

29 listopada 2009 18:39
witanko all Smile

08 września 2009 20:34
gdzie są jakieś sztuczki ?

12 sierpnia 2009 13:57
Siema

05 sierpnia 2009 20:22
hi wszystkim

01 maja 2009 14:05
Wchodzisz na Forum dyskusyjne idziesz w dół i masz Trajnery do gier. Klikasz i maszSmile

22 kwietnia 2009 11:40
e niewiecie gdzie som jakiekolwiek trajnery Angry

Archiwum shoutboksa
openside("SPAM STOP"); echo "

"; closeside();
@opensidex("Szukaj z Google"); ?>
Google
Darmowe konta WWW
Jeśli jesteś prawdziwym fanem jakieś gry na PC i wiesz o niej prawie wszystko znasz najróżniejsze kruczki i sztuczki i chciałbyś się tą wiedzą podzielić z innymi to jest to oferta skierowana właśnie do ciebie!
Jeśli potrafisz samodzielnie tworzyć strony internetowe lub potrafisz się posługiwać znanymi skryptami forum oraz systemami portalowymi to tym bardziej ta oferta cię zainteresuje.
Oferuję darmowe konta WWW o następujących parametrach:
Przestrzeń dyskowa - 500MB
Możliwość uzyskania większej przestrzeni dyskowej
Obsługa skryptów PHP
Dostęp do jednej bazy danych MySQL
Przestrzeń dyskowa dla bazy danych MySQL - Nieograniczona!
Dostęp do bazy danych MySQL przez phpMyAdmin
Dostęp do konta przez FTP
Dostęp do konta FTP także przez stronę WWW
Brak wyskakujących okienek pop-up
Brak limitu jednoczesnych połączeń do konta
Brak limitu pasma
Brak limitu transferu danych
Brak limitu liczby trzymanych plików na serwerze
Brak limitu wielkości pojedynczego pliku
Brak limitu ilości tabel w bazie MySQL
Brak limitu wielkości pojedynczej tabeli w bazie MySQL
Brak limitu ilości połączeń do bazy MySQL
Konto standardowo utrzymane w domenie vxp.pl
Możliwość podpięcia własnej domeny np. nazwa.pl
Przykładowy standardowy adres strony: www.twojanazwa.vxp.pl
Promocja witryny w katalogu stron WWW serwisu TRIKI.PL
Szybka pomoc techniczna
Na życzenie instalacja poniższych systemów portalowych:
phpBB, phpBB by Przemo, PHP-Nuke, jPortal, Mambo, PHP-Fusion
Strona musi dotyczyć jednej wybranej przez siebie gry bądź programu na platformę PC lub konkretnego zagadnienia zwianego z funkcjonowaniem komputerów klasy PC.
Istnieje możliwość utrzymania strony na serwerze vxp.pl o innej tematyce niż wymienione powyżej.
Swoje propozycje proszę zgłaszać poprzez e-mail pisząc na adres: kontakt@triki.pl lub Gadu-Gadu: 3438044
UWAGA: Administrator serwera może odmówić współpracy (świadczenia usług darmowego hostingu) bez konieczności podawania przyczyn.
Aby skorzystać z oferty darmowego konta WWW wystarczy się ze mną skontaktować poprzez Gadu-Gadu pod numerem: 3438044 lub pisząc E-mail: na adres: kontakt@triki.pl

UWAGA

Korzystanie z oferowanego przeze mnie darmowego konta oznacza akceptacje poniższego regulaminu:

1. Zamówienie i korzystanie z darmowego konta WWW na serwerze vxp.pl jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

2. Zobowiązujesz się do wykorzystywania konta zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem i zasadami netykiety ( etykiety użytkowników Internetu), oraz informacjami dotyczącymi konta.

3. vxp.pl dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia poprawnego działania systemu oraz zobowiązuje się do udzielenia Ci pomocy w Twoich problemach związanych z funkcjonowaniem twojego konta, jednak zastrzega, iż nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie straty i szkody wynikające z wadliwego funkcjonowania systemu.

4. vxp.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody wyrządzone w wypadku usunięcia twoich danych z serwera.

5. vxp.pl zastrzega sobie prawo do całkowitego zaprzestania świadczenia niniejszych usług w dowolnym momencie bez konieczności informowania o tym użytkowników oraz podawania przyczyn i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody z tym związane.

6. vxp.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia konta, jeżeli będziesz wykorzystywać konto niezgodnie z prawem, niniejszym regulaminem lub zasadami netykiety, a w szczególności działać na szkodę innych Użytkowników kont lub na szkodę vxp.pl albo, jeżeli przy rejestracji konta podasz nieprawdziwe dane.

7. Zgadzasz się na wykorzystywanie swoich danych, podanych przy rejestracji przez vxp.pl, do celów marketingowych. vxp.pl zobowiązuje się nie ujawniać Twoich danych indywidualnych osobom trzecim.

8. vxp.pl nie ponosi odpowiedzialności za sposób, w jaki wykorzystujesz swoje konto. Nie bierze także odpowiedzialności za treść i inną zawartość przesyłanych listów, a także tych znajdujących się na serwerze pocztowym, MySQL oraz WWW

9. Całkowita odpowiedzialność za udostępnione na stronach materiały i dane trzymane na serwerze vxp.pl oraz treść i inną zawartość listów przesyłanych za pośrednictwem konta ponosisz jedynie Ty - jako użytkownik konta.

10. Całkowitą odpowiedzialność za informacje i dane umieszczone na twoim koncie ponosisz jedynie TY - jako użytkownik konta.

11. vxp.pl nie kontroluje ani nie weryfikuje podanych przez Ciebie danych podanych przy rejestracji konta.

12. vxp.pl zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta pocztowego, jeżeli uzna to za uzasadnione bez konieczności powiadomienia cię o tym fakcie oraz podawania przyczyn takiej decyzji. Vxp.pl nie ponosi odpowiedzialności za dostarczanie korespondencji skierowanej na zamknięte konto.

13. vxp.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie oraz swojej ofercie w dowolnym momencie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

14. strona, którą utrzymujesz na serwerze vxp.pl nie może być komercyjna, co oznacza, że nie możesz czerpać żadnych korzyści majątkowych z tytułu jej utrzymania oraz prowadzenia.

15. Strona, którą utrzymujesz na serwerze, vxp.pl musi dotyczyć jednej wybranej przez siebie gry lub oprogramowania na komputery klasy PC. Strony o innej tematyce mogą być utrzymywane wyłącznie za zgodą Administratora serwisu.

16. Przynajmniej na stronie głównej witryny utrzymywanej na serwerze vxp.pl musi się znajdować następująca treść: „Strona utrzymana na serwerze vxp.pl, który jest własnością TRIKI.PL” Informacje te mogą być zawarte na przykład w tak zwanej stopce strony.

17. vxp.pl oraz TRIKI.PL muszą być jednocześnie linkami (odnośnikami) do następujących stron:
vxp.pl – http://www.vxp.pl
TRIKI.PL – http://www.triki.pl

18. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dodatkowych informacji udzielają administratorzy serwera vxp.pl: kontakt@triki.pl

website monitoring service
check web page
szymon12 w 29 czerwca 2007 23:45

gdzie je morzna zrobic bo nie lubie czytacPfft

PiotRRek
PiotRRek w 03 lipca 2007 19:15

Skoro nie lubisz czytać to i nie możesz mieć konta korzystanie z tej usługi jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, którego tobie nie chce się czytać. Potencjalnie w związku z tym już od samego początku będziesz go łamał, bo po prostu go nie znasz. Znajomość regulaminu to podstawa! No a w jaki sposób można założyć konto jest napisane powyżej. Przyjemnej lektury.

lolas370 w 22 listopada 2007 19:46

Shock

spider-man33
spider-man33 w 31 stycznia 2008 22:39

gdzie je morzna zrobic?Grin

spider-man33
spider-man33 w 31 stycznia 2008 22:41

mo jestem ciekaw?????

artek123 w 11 lutego 2008 13:12

można pisze sie tak analfabeciWink

Emmanuel w 04 lipca 2012 05:23

serious nono relating to stylish activities www.beedresses.net/images/thumbnails/Evening-Dresses/Evening-Dresses-BW10637.jpg . badgley mischka evening dress badgley mischka evening dress It is an excellent notion way too learn specific all through shopping for engraved cufflinks. black lace dresses black lace dresses plus evening dresses plus evening dresses That cares about you during the function you use an identical few for each celebration you concentration on? prom dresses plus sizeprom dresses plus size costume homme Which is undoubtedly wedding dress wedding dress , in addition to virtually definitely in case you be attending two successive routines with equivalent team, that is outstanding. In conjunction with who would desire a nearer search while in the cuff backlinks you have on in addition to don't forget the type ahead of the up coming assemble? Rather basically, it truly is almost okay to possess only one. Just be watchful utilizing the hues nevertheless. Be certain they plus size evening dresses plus size evening dresses , the actual cufflinks, go along with the in shape. In the event you be acquiring engraved cufflinks, large size evening dresses large size evening dresses it really is attainable to choose alongside the go very well with

Emmanuel w 04 lipca 2012 05:25

or ICANN prom dresses 2012 prom dresses 2012 . It's the first major change to the Internet domain name system since its creation in the 1980s. Registrations for websites to use those names are to begin soon plus wedding dresses plus wedding dresses . Today, Egypt granted three companies approval to register names using the country's new Arabic suffix. Until now, websites had to end their addresses with ""or another string using Latin characters www.dressknee.co.uk/images/thumbnails/new/00009a-1.jpg . That meant businesses and government agencies still had to use Latin characters on billboards and advertisements, even if they were targeting populations with no familiarity with English or other languages that use the Latin script. NonLatin characters were sometimes permitted for the portions of the Internet address before the suffix. But Arabic websites generally haven't had that option because

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby napisać komentarz.