Nawigacja
Strona główna
Kody do gier (PC)
Solucje & poradniki
Recenzje
Spolszczenia do gier
Artykuły
Pliki do pobrania
Galeria zdjęć
FAQ
Forum dyskusyjne
Bramka Gadu-Gadu
Katalog stron www
Darmowe konta WWW
Kontakt
Szukaj...
PiotRRek - Blog
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 12,756
Najnowszy użytkownik: Udovule
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Outfront - Na tyłach...
Kółko i krzyżyk
Jack Orlando Directo...
Trainer do Titan Que...
Stronghold: Crusader...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Ankieta
Czego najbardziej poszukujesz na stronach serwisu TRIKI.PL?

Kodów do gier
Kodów do gier
34% [447 głosów]

Solucji
Solucji
12% [154 głosów]

Spolszczeń
Spolszczeń
12% [154 głosów]

Trainerów
Trainerów
18% [230 głosów]

Save game
Save game
16% [206 głosów]

Patchy
Patchy
2% [28 głosów]

Trailerów
Trailerów
5% [66 głosów]

recenzji
recenzji
1% [9 głosów]

screenów (zdjęć z gier)
screenów (zdjęć z gier)
1% [11 głosów]

Ogółem głosów: 1305
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 26.10.2006 17:13

Archiwum ankiet
Szukaj z Google
nazwa.pl
Pierwsze urodziny serwisu TRIKI.PL!!!:-)
Napisane przez PiotRRek dnia 27 wrzesień 2004 00:00
27 września 2003 roku! To właśnie tego dnia serwis TRIKI.PL oficjalnie zaistniał w sieci!
Trochę historii serwisu. (nie zaszkodzi:-)))))
Pomysł na stworzenie strony z kodami do gier narodził się na początku 2003 roku. Właściwie od tego mementu rozpoczęło się kolekcjonowanie kosów do najróżniejszych gier na PC. Dosyć szybko nabraliśmy wprawy w wyszukiwaniu kodów a im więcej ich mieliśmy tym większą mieliśmy ochotę skompletowania ich w jednym miejscu i umieszczenia ich na naszej własnej stronie internetowej. Któregoś pięknego dnia przeszukując kolejne strony internetowe w poszukiwaniu kolejnych kodów do gier natknęliśmy się na program NECRO TIPS 2000. Dosyć szybko zdecydowaliśmy się kolekcjonować w nim wszystkie kody do gier. Głównie ze względu na prostotę dodawania nowych kodów, szybkość ich wyszukiwania a poza tym program ten jest w pełni darmowy i można go legalnie rozpowszechniać.
Kiedy już mieliśmy program, do którego wpisaliśmy całą naszą kolekcję kodów do gier przyszła kolej stworzenie strony internetowej. Na początku nasza strona w ogóle nie zachwycała wyglądem (zresztą i do tej pory szata graficzna nie jest chyba jakaś specjalnie piękna) wszystko było na pomarańczowym tle. Cała strona składała się dosłownie z kilku plików.
Następnie zajęliśmy się szukaniem odpowiedniego serwera, na którym strona mogłaby działać. No i wbrew pozorom to był dość spory problem. Potrzebny był jakiś nie za duży dobrze funkcjonujący serwer a do tego nie za drogi. Zaufaliśmy serwerowi BOO.PL.
Kiedy już mieliśmy serwer i strona zaczęła być obecna w sieci dosyć szybko zdecydowaliśmy się całkowicie zmienić układ i wygląd naszej strony. No i tak właśnie się stało. Jakiś czas potem Serwis zmienił się całkowicie i właściwie od tamtej pory do dzisiaj wygląda tak samo. Następnie wykupiliśmy domenę TRIKI.PL. Od tamtej pory, czyli dokładnie od 6 października 2003 roku strona triki przyjęła status serwisu i jest dostępna pod adresem http://www.triki.pl/. No i tak się przyjęło, że nasza strona nazywana jest serwisem TRIKI.PL.
Jakiś czas po wykupieniu domeny postanowiliśmy zmienić serwer, ponieważ dotychczasowy na BOO.PL nie spełniał do końca naszych oczekiwań. No i jak postanowiliśmy tak też zrobiliśmy. Jakiś czas później serwis TRIKI.PL funkcjonował na nowym bardzo dobrym serwerze firmy, NetArt. Gdzieś tam jednak cały czas chodziła nam po głowie myśl, aby uruchomić własny serwer i na nim utrzymywać serwis TRIKI.PL. No i jakiś czas temu nasze ukryte marzenia się spełniły. Otworzyła się przed nami prosta droga do uruchomienia naszego własnego serwera i tak oto serwis TRIKI.PL od 10 września 2004 roku funkcjonuje na naszym własnym serwerze, który działa oczywiście pod kontrolą linuxa.
No i to chyba tyle, jeśli chodzi o historie serwisu. Przez ten rok serwis rozwijał się dosyć powoli jednak cały czas o nim pamiętaliśmy i pamiętamy. W sumie od początku istnienia serwisu TRIKI.PL był on aktualizowany tylko 27 razy (5 razy w 2003 roku oraz 22 w 2004 roku). Nie jest to zachwycająca frekwencja jednak na pewno postaramy się, aby w ciągu kolejnego roku było ich przynajmniej dwa razy więcej.
Plany na przyszłość?
Jest ich bardzo wiele. Przede wszystkim już wkrótce będziemy starali się stworzyć zupełnie nową wersje serwisu TRIKI.PL w języku PHP w oparciu prawdopodobnie o jakiś system portalowy. Poza tym na pewno już niedługo uaktualnimy bazę kodów do gier w programie NECRO TIPS 2000 oraz na stronach serwisu zamieścimy w końcu solucje do gier, o które tak często prosicie i pytacie. Popracujemy także dalej nad naszym serwerem FTP. Uruchomimy w najbliższym czasie anonimowe logowanie i wrzucimy na niego sporo ciekawych legalnych do rozprowadzania darmowo plików. Będziemy się także starali nawiązać współpracę z nowymi ludźmi oraz innymi serwisami internetowymi. Mamy nadzieję, że dzięki współpracy serwis TRIKI.PL stanie się jeszcze lepszy.
Mamy nadzieję, że kolejny rok istnienia serwisu TRIKI.PL przyniesie nam jeszcze więcej radości, satysfakcji oraz ochoty do dalszego jego rozwoju a wy będziecie chętniej go odwiedzać. Serdeczne pozdrowienia i pamiętajcie, że serwis TRIKI.PL nie jest komercyjny. Nie mamy z niego żadnych dochodów. To jedynie nasze hobby, które w dalszym ciągu z jeszcze większym zaangażowaniem będziemy realizować.
Przepraszamy za częstą nieobecność w sieci
Napisane przez PiotRRek dnia 26 wrzesień 2004 00:00
Na starcie chcielibyśmy wszystkich odwiedzających serwis TRIKI.PL bardzo serdecznie przeprosić za ostatnie dość długie przerwy w dostępności zawartości serwisu. Przerwy były spowodowane konfiguracją i instalacją oprogramowania na naszym nowym serwerze. Na dzień dzisiejszy wszystko jest popranie skonfigurowane i serwis TRIKI.PL będzie już dostępny w sieci przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jakiekolwiek, przerwy w dostępności serwisu TRIKI.PL, jakie mogą się zdarzyć będą na pewno niezależne od nas np. z powodu awarii prądu lub awarii serwera. Dołożymy oczywiście wszelkich starań, aby awarii również tych niezależnych od nas było jak najmniej.
Na razie dostęp do naszego serwera FTP jest ograniczony i nie obsługuje on anonimowego logowania jednak już wkrótce zostanie to zmienione.
Serwis TRIKI.PL śmiga na nowym naszym własnym serwerze:-)
Napisane przez PiotRRek dnia 13 sierpień 2004 00:00
Witamy na stronach serwisu TRIKI.PL! Po kolejnym długim czasie w końcu udało się nam przygotować aktualizacje zawartości serwisu. Po wakacjach wracamy z nowym zapałem i siłami do pracy. Serwis TRIKI.PL znajduje się teraz na naszym własnym serwerze. Mamy nadzieję, że dzięki temu serwis TRIKI.PL będzie działał jeszcze wydajniej i lepiej. Na dzień dzisiejszy mogą jeszcze występować niedługie przerwy w dostępności serwisu w sieci, za które z góry serdecznie przepraszamy.
Informujemy, iż forum dyskusyjne jest czasowo niedostępne, ponieważ musi zostać przeniesione na nowy serwer. Postaramy się tą czynność wykonać jak najszybciej. Kiedy forum już ponownie ruszy będzie w nowej wersji i zmieni się jego zawartość. Mamy nadzieję, że dzięki temu będzie bardziej atrakcyjne i chętniej przez was odwiedzane.
W menu po lewej stronie pojawił się nowy dział „serwer FTP” Jak sama nazwa wskazuje jest to nasz serwer, na który przynajmniej na razie jest wstęp wolny dla wszystkich. Z czasem, aby mieć pełny dostęp do zawartości serwera trzeba się będzie zalogować. Ale to na razie tylko plany. Na serwerze FTP będziemy umieszczali różne ciekawe darmowe aplikacje. Czekamy również na wasze propozycje, co można by umieścić na serwerze nie naruszając oczywiście w żaden sposób prawa. Swoje propozycje lub uwagi możecie nam przekazać pisząc do nas na nasz numer Gadu-Gadu: (3438044) lub poprzez pocztę elektroniczną pisząc do nas na adres triki@boo.pl
Na skutek zmiany serwera nasze konta pocztowe w domenie TRIKI.PL które podawaliśmy na stronach serwisu na razie nie funkcjonują, ale w najbliższym czasie postaramy się je aktywować. Za wszelkie utrudnienia związane z modernizacją serwisu przepraszamy.
Mamy nadzieję, że zmiany, które już zostały przez nas dokonane oraz kolejne, które gdzieś tam jeszcze mamy w planach sprawią, iż serwis TRIKI.PL stanie się jeszcze chętniej i częściej przez was odwiedzany oraz że swoją atrakcyjnością przyciągnie nowych stałych bywalców serwisu:-)
Wszystkim młodym jak i tym troszkę starszym życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym, 2004\2005 który dla nas rozpoczął się dość szczęśliwie aczkolwiek chorobą administratora.
Spora aktualizacja bazy kodów do gier po długiej przerwie
Napisane przez PiotRRek dnia 06 lipiec 2004 00:00
Ostatnio inne sprawy, z którymi musieliśmy się uporać sprawiły, że nie mieliśmy za bardzo czasu na prace nad serwisem TRIKI.PL. Udało się nam jednak w końcu przygotować dosyć sporą aktualizacje bazy kodów w programie NECRO TIPS 2000. W chwili obecnej w programie znajdziesz kody do 2672 gier. W naszym serwisie znajdziesz najwięcej kodów w Polsce do gier działających na platformach typu PC.
Aby mieć kody do 2672 gier wystarczy pobrać program NECRO TIPS 2000 z działu Kody do gier.
Na stronach naszego serwisu pojawiły się także dwa nowe sposoby kontaktowania się z nami. Więcej szczegółów w dziale kontakt.
Nasza niespodzianka!
Napisane przez PiotRRek dnia 07 maj 2004 00:00
Zgodnie z wcześniej daną obietnicą dziś zdradzamy w końcu, co jest tą długo zapowiadaną niespodzianką. A więc niespodzianką jest możliwość zakładania aliasów, mailowych (pocztowych) w naszej domenie TRIKI.PL Z niespodzianki mogą skorzystać tylko ci, którzy do dnia 7 maja 2004 roku do godziny 21:30 dopisali swój adres E-mail do subskrypcji serwisu TRIKI.PL a następnie potwierdzili chęć dopisania się do niej klikając link, który znajduje się w automatycznej odpowiedzi zwrotnej przesłanej na dopisywany adres E-mail. W niedługim czasie po jego dopisaniu.
Dzisiaj także pojawiła się w dziale „kody gier” uaktualniona wersja programu, NECRO TIPS 200. Na dzień dzisiejszy w niniejszym programie znajdziesz kody do 2472 gier i wrotce możesz się spodziewać kolejnych. W chwili obecnej nie ma jeszcze możliwości zakładania aliasów mailowych (pocztowych) w naszej domenie. Kiedy taka usługa będzie dostępna powiadomimy cię o tym przesyłając na dopisany do subskrypcji adres E-mail wiadomość informującą o uruchomieniu usługi oraz o tym czy masz prawo z niej skorzystać.
W związku z tym, iż nasze nowo uruchomione forum nie cieszy się powodzeniem zostanie ono w najbliższych tygodniach zmodernizowane jednakże już teraz zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się w nim i nadsyłanie do nas propozycji tematów, jakie powinny się w nim pojawić na nasz numer Gadu-Gadu: 3438044 Za wszystkie nadesłane propozycje z góry bardzo serdecznie dziękujemy.
Start forum serwisu TRIKI.PL
Napisane przez PiotRRek dnia 26 kwiecień 2004 00:00
Dzisiaj w serwisie TRIKI.PL pojawiło się forum dyskusyjne, do którego bardzo serdecznie zapraszamy! Przypominamy również o niespodziance, która z całą pewnością zostanie ujawniona pod koniec przyszłego tygodnia. Z niespodzianki będą mogli skorzystać wszyscy ci, którzy przed jej ujawnieniem dopiszą się a następnie potwierdzą chęć dopisania się do naszej subskrypcji. Więcej szczegółów na temat niespodzianki, którą dla was przygotowujemy w informacjach o poprzednich aktualizacjach poniżej.
Mamy nadzieje, że nowo uruchomione forum przypadnie ci do gustu i już teraz się zarejestrujesz:-:) Forum jest jeszcze w fazie testowej, więc mogą się pojawić pewne trudności w korzystaniu z niego. Wszelkie uwagi dotyczące forum prosimy zgłaszać pisząc na nasz numer Gadu-Gadu: 3438044
Życzenia wielkanocne
Napisane przez PiotRRek dnia 07 kwiecień 2004 00:00
Wielkimi krokami zbliżają się święta wielkanocne.:-) My już jesteśmy w świątecznych nastrojach. Postanowiliśmy zrobić sobie małą przerwę i troszkę odpocząć od wszystkich spraw, za którymi jesteśmy, na co dzień zabiegani. Wam też życzymy dużo zdrowia i odpoczynku. Trzymajcie się ciepło. Już po świętach kolejna aktualizacja serwisu i jeżeli wszystko dobrze się ułoży to już teraz możemy zapowiedzieć, że po świętach czeka was trochę nowości w serwisie TRIKI.PL.
Przypominamy o niespodziance, którą będziemy mieli dla wszystkich tych, którzy dopiszą swój adres E-mail do naszej subskrypcji a następnie potwierdzą chęć dopisania się do niej.
Więcej informacji o niespodziance, która czeka na was już po świętach w dwóch poprzednich informacjach o aktualizacjach serwisu TRIKI.PL po niżej.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

22 maj 2014 21:09
witam szukam kodow do blitzkrieg 2 multiplayer chodzi mi o zwiększenie ilości posiłków może ktoś pomoże

19 kwiecień 2013 00:00
Witajcie po dłuuugiej przerwie Smile Oczyściłem dziś serwis ze spamu i dodałem kilka nowych gier. To dopiero początek Wink

17 lipiec 2011 15:50
siema

01 styczeń 2010 17:55
Szczęśliwego Nowego Roku

29 listopad 2009 18:39
witanko all Smile

08 wrzesień 2009 20:34
gdzie są jakieś sztuczki ?

12 sierpień 2009 13:57
Siema

05 sierpień 2009 20:22
hi wszystkim

01 maj 2009 14:05
Wchodzisz na Forum dyskusyjne idziesz w dół i masz Trajnery do gier. Klikasz i masz Smile

22 kwiecień 2009 11:40
e niewiecie gdzie som jakiekolwiek trajnery Angry

SPAM STOP