Nawigacja
Strona główna
Kody do gier (PC)
Solucje & poradniki
Recenzje
Spolszczenia do gier
Artykuły
Pliki do pobrania
Galeria zdjęć
FAQ
Forum dyskusyjne
Bramka Gadu-Gadu
Katalog stron www
Darmowe konta WWW
Kontakt
Szukaj...
PiotRRek - Blog
Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 12,756
Najnowszy użytkownik: Udovule
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Outfront - Na tyłach...
Kółko i krzyżyk
Jack Orlando Directo...
Trainer do Titan Que...
Stronghold: Crusader...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Ankieta
Czego najbardziej poszukujesz na stronach serwisu TRIKI.PL?

Kodów do gier
Kodów do gier
34% [447 głosów]

Solucji
Solucji
12% [154 głosów]

Spolszczeń
Spolszczeń
12% [154 głosów]

Trainerów
Trainerów
18% [230 głosów]

Save game
Save game
16% [206 głosów]

Patchy
Patchy
2% [28 głosów]

Trailerów
Trailerów
5% [66 głosów]

recenzji
recenzji
1% [9 głosów]

screenów (zdjęć z gier)
screenów (zdjęć z gier)
1% [11 głosów]

Ogółem głosów: 1305
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 26.10.2006 17:13

Archiwum ankiet
Szukaj z Google
nazwa.pl
Dzięki za to, że jesteście z nami.
Napisane przez PiotRRek dnia 03 kwiecień 2004 00:00
Dziś kolejna aktualizacja serwisu i na samym początku chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy odwiedzają serwis TRIKI.PL, co dziennie i z niecierpliwością oczekują kolejnej aktualizacji.:-) Miło nam się pochwalić, że liczba osób odwiedzających nasz serwis stale rośnie. Dziękujemy za wszystkie nadsyłane do nas wiadomości z informacjami i poradami, co można zmienić, aby serwis TRIKI.PL był jeszcze atrakcyjniejszy i był odwiedzany przez jeszcze większą rzeszę internatów. Mamy przyjemność już dziś zakomunikować, że w związku z tym, iż serwis TRIKI.PL jest od wczoraj na nowym serwerze to dla wszystkich tych, którzy dopisali swój adres E-mail do naszej subskrypcji będziemy mieli specjalną niespodziankę. Niespodzianka będzie prawdopodobnie po świętach. Jeśli jeszcze nie dopisałeś swojego adresu E-mail do naszej subskrypcji to możesz zrobić to teraz! Po dopisaniu się do subskrypcji nie tylko nie ominie cię przygotowywana przez nas niespodzianka, ale i będziesz otrzymywać na swój adres E-mail informacje o nowościach w serwisie TRIKI.PL
No a teraz czas powrócić do spraw przyziemnych i napisać coś o dzisiejszej aktualizacji. Dziś w serwisie pojawiły się spore zmiany w dziale „Solucje do gier” Już wkrótce pojawi się tam sporo solucji i poradników do gier. W dziale „Katalog stron” pojawiły się linki (odnośniki) do kolejnych stron internetowych. Na koniec chcielibyśmy zakomunikować, że adres: www.triki.boo.pl, który dawniej był drugim adresem naszego serwisu jest już nieaktywny, ponieważ częściowo zakończyliśmy współpracę z portalem boo.pl., Jeśli chodzi o kolejne aktualizacje serwisu TRIKI.PL to postanowiliśmy, że wprowadzimy pewną kolejność. Najpierw zajmiemy się umieszczeniem w serwisie solucji do gier a potem sejwów i trainerów do gier. W między czasie już nie długo w programie NECRO TIPS 2000 który jest do pobrania ze stron naszego serwisu w dziale „Kody do gier” pojawią się nowe kody do gier. Mamy nadzieję, że taki porządek w aktualizacjach i rozwoju serwisu TRIKI.PL sprawi, że będzie on jeszcze bardziej przejrzysty oraz chętniej i częściej będziesz tutaj zaglądać.:-)
Serwwis TRIKI.PL na nowym szybszym serwerze!
Napisane przez PiotRRek dnia 02 kwiecień 2004 00:00
Od dziś serwis TRIKI.PL jest na nowym znacznie szybszym, wydajniejszym i większym serwerze. Wszystkie strony serwisu ładują się teraz szybciej i pobieranie plików z naszego serwera jest teraz znacznie szybsze! Co także ważne (jak nie najważniejsze) to fakt, iż działanie serwisu TRIKI.PL będzie znacznie lepsze. Nareszcie serwis będzie dostępny 24 godziny na dobę, bez przerwy i bez większych spowolnień transferu.
Ty też możesz sobie sprawić taki szybki i niezawodny serwer! Kliknij na banner u góry strony głównej naszego serwisu i wybierz sobie jedną z ofert serwerów a następnie do wykupionego serwera możesz także zarejestrować domenę. W ten sposób za niezbyt wygórowaną cenę możesz stworzyć swój własny serwis WWW.
Jeśli będziesz wchodzić do serwisu nazwa.pl w inny sposób niż poprzez kliknięcie na banner to w formularzu rejestracyjnym w polu ”klient polecający” wpisz triki. Dzięki temu pomożesz serwisowi TRIKI.PL w ciągłym rozwianiu się i będzie on jeszcze lepszy!
Już wkrótce kolejna większa aktualizacja serwisu a tym czasem zapraszamy na działy:-)
Kolejna porcja nowości na stronach serwisu TRIKI.PL
Napisane przez PiotRRek dnia 23 marzec 2004 00:00
W serwisie TRIKI.PL pojawił się słownik pojęć, do którego będziemy wpisywać różne pojęcia związane z grami i komputerami wraz z dokładnymi objaśnieniami ich znaczenia. Znajomość znaczenia pojęć, które będą pojawiać się w słowniku pomoże ci nie tylko w poruszaniu po serwisie TRIKI.PL, ale i po innych stronach internetowych.
Pojawiły się małe zmiany w katalogu stron do którego serdecznie zapraszamy.
Zrezygnowaliśmy z prowadzenia działu z tapetami i zdjęciami głównie z jednego powodu. W Internecie można znaleźć setki stron, na których znajdziesz tapety i zdjęcia z gier i to całkiem ciekawe, więc nie ma potrzeby prowadzić takich działów w naszym serwisie nie mówiąc już o miejscu na serwerze, jakie zajmują takie materiały,
Kliknij na banner reklamowy u góry strony głównej serwisu i zarejestruj domenę lub spraw sobie profesjonalny i szybki serwer WWW. Jeśli nie masz wykupionej domeny lub po prostu cię na nią nie stać nic nie szkodzi i tak możesz wykupić sobie serwer i założyć swój własny serwis WWW. Jeśli nie masz własnej domeny to twój serwer będzie utrzymany w bezpłatnej domenie operatora serwisu „nazwa.pl” W takim przypadku przykładowy adres twojej strony internetowej będzie wyglądał następująco: www.twojanazwa.nazwa.pl, Jeżeli jednak masz wykupioną własną domenę (nie koniecznie w serwisie „nazwa.pl”) to przykładowy adres twojej strony internetowej będzie wyglądał następująco: www.twojadomena.pl, Jeśli klikniesz na powyższy banner będziesz mógł bez problemu wykupić sobie serwer. Otrzymasz także 14 dniowy okres próbny w ciągu, którego będziesz mógł zupełnie za darmo przetestować sobie możliwości serwera i gdyby ci się nie spodobał to w ciągu 14 dni od daty jego wykupienia zrezygnować z tej oferty. Jeżeli będziesz wchodzić do serwisu „nazwa.pl” w jakikolwiek inny sposób niż, przez kliknięcie na banner reklamowy to w formularzu rejestracji domeny lub serwera WWW w polu „klient polecający” wpisz „triki” (oczywiście bez cudzysłowu) Pomożesz w ten sposób w ciągłym rozwijaniu się serwisu TRIKI.PL, za co bardzo serdecznie dziękujemy.
Już wkrótce w słowniczku pojęć pojawią się pierwsze pojęcia wraz z ich dokładnymi objaśnieniami. Na stronach serwisu pojawią się w końcu solucje do gier oraz zupełnie nowe działy. Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w serwisie TRIKI.PL za pośrednictwem poczty elektronicznej dopisz się do naszej subskrypcji. Jeśli masz jakieś ciekawe propozycje, co do tego, jakie nowe działy powinny się jeszcze pojawić w naszym serwisie i co powinny zawierać lub, jeżeli sam chciałbyś poprowadzić jakiś nowy dział prosimy o kontakt z nami pod naszym numerem Gadu-Gadu 3438044.
Aktualizacja bazy kodów do gier w programie NECRO TIPS 2000
Napisane przez PiotRRek dnia 08 marzec 2004 00:00
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pań od całej załogi serwisu TRIKI.PL z okazji dnia kobiet.:-)W dniu dzisiejszym pojawiły się nowe kody do gier, które zostały oczywiście dodane do bazy kodów tworzonej w programie NECRO TIPS 2000.W sumie W bazie tej znajdziesz kody do 2403 gier. W serwisie TRIKI.PL Pojawiły się także pewne zmiany. Usunęliśmy dział gry i programy a pojawił się dział z trainerami do gier oraz sejwami z gier. W ciągu najbliższych tygodni w działach tych pojawią się pliki do najpopularniejszych gier. W katalogu stron pojawiły się pierwsze linki do ciekawych stron WWW, na których znajdziesz materiały ułatwiające prace przy komputerze.
Pierwsza aktualizacja nowej wersji serwisu TRIKI.PL
Napisane przez PiotRRek dnia 11 luty 2004 00:00
Dzisiaj pierwsza aktualizacja nowej wersji serwisu. Została uaktualniona baza kodów do gier. Teraz w serwisie TRIKI.PL znajdziesz kody do 2398 gier. Zapraszamy wszystkich do współpracy z nami. Od dzisiaj jest już na stronach serwisu TRIKI.PL do pobrania program Gadu-Gadu. Kliknij na banner powyżej i zarejestruj domenę lub wykup serwer WWW. Jeżeli na wykupienie serwera lub domeny zdecydujesz się później to wejdź do serwisu TRIKI.PL i dokonaj rejestracji.{Dziękujemy:-}}
Nowa wersja serwisu TRIKI.PL
Napisane przez PiotRRek dnia 10 luty 2004 00:00
Wreszcie nowa wersja serwisu TRIKI.PL znalazła się w sieci! Dziś same nowości. Przede wszystkim nowa ciekawsza szata graficzna oraz zupełnie inny styl serwisu. Od dzisiaj powracamy do stałych częstych aktualizacji! Jak da się zauważyć dużo opcji w serwisie jest jeszcze niedostępnych jednak jest to kwestia maksimum kilku tygodni. Po tym czasie wszystko powinno być już dostępne i gotowe. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie TRIKI.PL to zapraszamy do dopisania się do naszej subskrypcji. W ciągu kilku następnych tygodni w serwisie pojawią się nowe działy. Na razie kody do gier są tylko do pobrania, ale już niedługo znajdą się na stronach serwisu TRIKI.PL. Jeśli masz jakieś kody lub solucje do gier, których nie ma jeszcze na stronach naszego serwisu ani w programie NECRO TIPS 2000 prosimy o przesłanie ich nam na numer Gadu-Gadu: 3438044. Program, Gadu-Gadu już w najbliższych dniach będzie dostępny do pobrania w naszym serwisie. W chwili obecnej jest on np. do pobrania ze strony jego twórców: www.gadu-gadu.pl
Mamy nadzieję, że nowy styl oraz znacznie większa ilość kodów do gier sprawią, że będziesz częściej i chętniej tutaj zaglądać!:-)
Prace nad serwisem ciągle trwają...
Napisane przez PiotRRek dnia 09 grudzień 2003 00:00
Przepraszamy za tak długi okres czasu bez aktualizacji serwisu TRIKI.PL Jest to spowodowane tym, że cały czas trwają prace nad jego nową wersją, która ukaże się w czwartek, 5 lutego 2004 roku. Serwis zmieni się wtedy niemal całkowicie. Pojawią się kody do prawie 2400 gier oraz dużo solucji do gier. Jeśli masz jakiekolwiek propozycje jak powinna wyglądać nowa wersja serwisu TRIKI.PL i co powinno być w pierwszej kolejności zmienione czekamy na twój list. Za nadesłane listy serdecznie dziękujemy!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

22 maj 2014 21:09
witam szukam kodow do blitzkrieg 2 multiplayer chodzi mi o zwiększenie ilości posiłków może ktoś pomoże

19 kwiecień 2013 00:00
Witajcie po dłuuugiej przerwie Smile Oczyściłem dziś serwis ze spamu i dodałem kilka nowych gier. To dopiero początek Wink

17 lipiec 2011 15:50
siema

01 styczeń 2010 17:55
Szczęśliwego Nowego Roku

29 listopad 2009 18:39
witanko all Smile

08 wrzesień 2009 20:34
gdzie są jakieś sztuczki ?

12 sierpień 2009 13:57
Siema

05 sierpień 2009 20:22
hi wszystkim

01 maj 2009 14:05
Wchodzisz na Forum dyskusyjne idziesz w dół i masz Trajnery do gier. Klikasz i masz Smile

22 kwiecień 2009 11:40
e niewiecie gdzie som jakiekolwiek trajnery Angry

SPAM STOP